Gözəllik Salonlarının Hüquqları
7iyul 2023-ci il “GXSSD” İctimai Birliyinin növbəti görüşü baş tutmuşdur. “Gözəllik Salonlarının Hüquqları” adlı dəyirmi masada salon şəbəkələrinin təməl hüquq və azadlıqları haqqında danışılmış, Birliyin sədri hüquq və azadlıqların qorunması istiqamətində Birliyin ətrafında birləşməyin vacibliyini vurğulamışdır. Eyni zamanda salon sferasında qarşılaşdıqları çətinlikləri səsləndirən sahibkarlar Birliyin işini yüksək qiymətləndirmişlər.
Son olaraq, hörmətli salon sahibkarları, bu kimi maarifləndirici görüşlərimizin vaxtaşırı olacağını diqqətinizə çatdırır, həmçinin 14 iyul 2023-cü il tarixində baş tutacaq görüşümüzdə də hər birinizi aktiv iştiraka çağırırıq.

On July 7, 2023, the next meeting of "GXXSD" Public Union was held. At the round table entitled "Beauty Salon Rights", the basic rights and freedoms of salon chains were discussed, the chairman of the Union emphasized the importance of uniting around the Union in order to protect rights and freedoms. At the same time, the entrepreneurs who voiced the difficulties they encountered in the salon sphere, highly appreciated the work of the Union.
Finally, dear salon owners, we would like to inform you that we will have educational meetings like this from time to time, and we also invite each of you to actively participate in our meeting that will take place on July 14, 2023.