Gözəllik Salonlarının Hüquqları
7iyul 2023-ci il “GXSSD” İctimai Birliyinin növbəti görüşü baş tutmuşdur. “Gözəllik Salonlarının Hüquqları” adlı dəyirmi masada salon şəbəkələrinin təməl hüquq və azadlıqları haqqında danışılmış, Birliyin sədri hüquq və azadlıqların qorunması istiqamətində Birliyin ətrafında birləşməyin vacibliyini vurğulamışdır. Eyni zamanda salon sferasında qarşılaşdıqları çətinlikləri səsləndirən sahibkarlar Birliyin işini yüksək qiymətləndirmişlər.
Son olaraq, hörmətli salon sahibkarları, bu kimi maarifləndirici görüşlərimizin vaxtaşırı olacağını diqqətinizə çatdırır, həmçinin 14 iyul 2023-cü il tarixində baş tutacaq görüşümüzdə də hər birinizi aktiv iştiraka çağırırıq.

7 июля 2023 года состоялось очередное собрание Общественного объединения «GXXSD». На круглом столе «Права салонов красоты» обсуждались основные права и свободы сетей салонов, председатель Союза подчеркнул важность объединения вокруг Союза в целях защиты прав и свобод. При этом предприниматели, озвучившие трудности, с которыми они столкнулись в салонной сфере, высоко оценили работу Союза.
Напоследок, уважаемые владельцы салонов, хотим сообщить вам, что время от времени у нас будут проводиться подобные образовательные встречи, а также мы приглашаем каждого из вас принять активное участие в нашей встрече, которая состоится 14 июля 2023 года.