31 mart tarixində baş tutan bu təlimdə gözəllik salonu sahibləri müştəri bazasının düzgün qurulması, əlaqələrin sistemli şəkildə idarə edilməsi və sadiq müştəri modelinin formalaşdırılması üzrə praktiki biliklər əldə etdilər.
Təlim Gözəlliyə Xidmət Sahəsində Sahibkarlara Dəstək İctimai Birliyinin sədri, Beauttech salonlar şəbəkəsinin və Beauttech Professional School məktəbinin rəhbəri Elnarə Nəhmədova tərəfindən keçirildi.
Təlimin sonunda bəzi iştirakçılar öz təəssüratlarını bölüşərək tədbirin onlar üçün nə qədər faydalı olduğunu qeyd etdilər.
Assosiasiya olaraq məqsədimiz — gözəllik sahəsində sahibkarları gücləndirmək və idarəçilik bacarıqlarını artırmaqdır.

В ходе тренинга, который состоялся 31 марта, владельцы салонов красоты получили практические знания о том, как правильно формировать клиентскую базу, системно управлять отношениями и формировать модель лояльности клиентов.
Обучение провела Эльнара Нахмадова, председатель Общественного объединения поддержки предпринимателей в сфере услуг красоты, руководитель сети салонов Beauttech и профессиональной школы Beauttech.
По окончании тренинга некоторые участники поделились своими впечатлениями и отметили, насколько полезным для них было мероприятие.
Цель нашей ассоциации — расширение прав и возможностей предпринимателей в сфере красоты и улучшение их управленческих навыков.