Müştəri bazasının formalaşdırılması və idarə edilməsi
31 mart tarixində baş tutan bu təlimdə gözəllik salonu sahibləri müştəri bazasının düzgün qurulması, əlaqələrin sistemli şəkildə idarə edilməsi və sadiq müştəri modelinin formalaşdırılması üzrə praktiki biliklər əldə etdilər.
Təlim Gözəlliyə Xidmət Sahəsində Sahibkarlara Dəstək İctimai Birliyinin sədri, Beauttech salonlar şəbəkəsinin və Beauttech Professional School məktəbinin rəhbəri Elnarə Nəhmədova tərəfindən keçirildi.
Təlimin sonunda bəzi iştirakçılar öz təəssüratlarını bölüşərək tədbirin onlar üçün nə qədər faydalı olduğunu qeyd etdilər.
Assosiasiya olaraq məqsədimiz — gözəllik sahəsində sahibkarları gücləndirmək və idarəçilik bacarıqlarını artırmaqdır.

In this training, which took place on March 31, beauty salon owners gained practical knowledge on how to properly build a customer base, systematically manage relationships, and form a loyal customer model.
The training was conducted by Elnara Nahmadova, Chairwoman of the Public Union for Support to Entrepreneurs in the Beauty Service Sector, Head of the Beauttech salon network and Beauttech Professional School.
At the end of the training, some participants shared their impressions and noted how useful the event was for them.
Our goal as an association is to strengthen entrepreneurs in the beauty sector and improve their management skills.